کاتالوگ محصولات

درباره ما

درباره حجاب بیشتر بدانید

شركت نساجي حجاب شهركرد (سهامي خاص) در سال 1369با هدف تولید انواع پارچه چادرمشکی توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به ثبت و در سال 1376 با ظرفیت تولید سالانه 5 میلیون متر مربع انواع پارچه خام به بهره برداری رسيد. اين شركت که در ابتدا با بهره گیری از خطوط بافندگی خود بر روی تولید انواع پارچه خام متمرکز بود، در بهمن ماه سال 1382 با خريد کارخانه لاله نقش، امکان تکمیل، چاپ و رنگرزی انواع پارچه را به زنجیره ارزش خود افزود. در دی‌ماه سال 1394 با اضافه شدن شرکت میهن باف، تنوع سبد محصولات توليدی مجموعه کارخانجات شرکت نساجی حجاب شهرکرد به انواع پارچه فاستونی و شبه فاستونی با ظرفیت سالانه 500 هزار متر گسترش یافت.

با آغاز بهره برداری از خط تولید پارچه چادر مشکی در سال 1395 با ظرفیت تولید 10 میلیون متر مربع، شرکت نساجی حجاب شهرکرد به جرگه شرکتهای دانش بنیان در صنعت نساجی پیوست و تولید این محصول استراتژیک فرهنگی-اقتصادی و بی نیازی کشور از واردات آن در دستور کار شرکت قرار گرفت. از آن سال تاکنون، داخلی سازی زنجیره ارزش جهت استفاده حداکثری از توان تولید داخل و اشتغال آفرینی، ارتقاء مستمر کیفیت و تنوع محصولات تولیدی و نگاه فرهنگی و غیراقتصادی به مقوله عفاف و حجاب در عین توجه به معیارهای تولید ارزش آفرین و اثربخش همواره از ارزش های استوار و ارکان سیاست ها و خط مشی های شرکت بوده است.

در سال 1401 با تصویب و ابلاغ سهامدار محترم، پروژه افزایش ظرفیت تولید به 26 میلیون متر مربع کلید خورد و در حال حاضر توسعه شبکه نمایندگان، تثبیت زنجیره تأمین، تکمیل و استقرار دانش سازمانی، گسترش فرهنگ خلاقیت و نوآوری و مدیریت بهینه پروژه با رعایت معیارهای توسعه پایدار و سبز از اهم برنامه های توسعه ای شرکت است که به لطف خدا در آینده نزدیک محقق خواهند شد.


برندهای شرکت نساجی حجاب شهرکرد